Hakkımızda

Türkiye'nin yenilikçi hızlı büyüyen, alternatif korseler geliştiren şirketiyiz. Misyonumuz müşterilerimize her zaman ve her yerde en iyi alışveriş deneyimini yaşatmak. Müşteri memnuniyeti her zaman önceliğimizdir!

 

NİCE KORSE ekibimizle; hayatınızı ,sıkılaştıracak korseleri sizlere sunmaya çalışıyoruz. Tecrübeli kadromuz sayesinde sizleri mutlu etmek için en yeni ve en kaliteli ürünleri sizlere getiriyoruz. Basit ve sıradan korselerden bıktıysanız doğru adrestesiniz!

Daha sıkı, daha fit ve daha ince olmanızı sağlayacak korseleri size sunmaktan gurur duyarız.
 
2019 yılında faaliyete başlayan NİCEKORSE.com’un hızlı ve modern alt yapısı sayesinde onlarca ürünü birkaç saniyede fiyata ve diğer katagorilere göre filtreleyerek, kısa zamanda istediğiniz korseyi bulabilirsiniz. Beğendiğiniz ürünü güvenli bir şekilde kredi kartı, peşin veya taksitle olacak şekilde ödemenizi yaparak alışveriş yapmanıza olanak sağlamaktadır.
 
NİCEKORSE.com; evinizin veya işyerinizin konforundan ayrılmadan, saatlerce yorulmanıza gerek kalmadan, sevdiklerinize veya kendinize hayatınızı kolaylaştıracak KORSELERİ seçmenizi ve hızlıca elde etmenizi sağlayan güvenli bir internet mağazasıdır.